• O EQS MAGAZÍNU

    EQS magazín je novým projektem společnosti Equiservis, určený všem milovníkům koní. Equiservis se od svého založení, kromě prodeje jezdeckých potřeb a přinášení novinek na český trh, snaží také o vzdělávání široké jezdecké veřejnosti. Ke správné péči o naše koně je potřeba velké množství znalostí, a protože sami máme koně tak dobře víme, že se v této oblasti učíme celý život. Proto už několik let píšeme edukativní články a natáčíme videa. Vše najdete na blogu na našem webu.

    Ale protože naše webové stránky byly, jsou a budou primárně e-shop, rozhodli jsme se vytvořit virtuální prostor, kde najdete veškerý náš informační a vzdělávací obsah pohromadě. Vedle archivu starších článků a videí plníme náš nově vzniklý EQS magazín samozřejmě také obsahem novým, aktuálním.

    Na stránkách EQS magazínu najdete články a videa zaměřené na péči a chov koní, jejich výživu i zdraví. Věnovat se budeme samozřejmě také vybavení pro koně i jezdce. Můžete si přečíst rozhovory s úspěšnými jezdci a trenéry z různých disciplín, články s veterinární tématikou i články zaměřené na trénink a výcvik koní. Sepsali jsme pro vás také tipy na zajímavé výlety. Chybět nebudou ani recenze inovativních výrobků a představení nových kolekcí známých značek.

    Opíráme se o 30 let činnosti společnosti Equiservis. Ty představují 30 let zkušeností s našimi koňmi i koňmi našich zákazníků, protože za každým prodejem je kůň, jeho jezdec a jejich společné potřeby.

    Back to top