• APLIKACE PRO MODERNÍ STÁJE

  PR ČLÁNEK:

  Nová mobilní aplikace Equi Team Manager usnadní každodenní život ve stáji
  .
   

  Pokud i vy chcete pomocníka, díky kterému budete moci pohodlně plánovat práci pro své koně, a stejně tak mít přehled o všech důležitých (nejen veterinárních) úkonech, je tato novinka právě pro vás.

  Nyní byla uvedena na trh nová mobilní aplikace, která vám umožní mít pod kontrolou celý stájový management. Pojďme si nyní ukázat, v čem všem vám aplikace pomůže

   

  Plánování a zápis práce

   

  Práci svých koní zadáváte v Plánu práce pro jednotlivé dny. Při zakládání nového úkolu uvádíte vždy typ práce a člena týmu, který je za splnění práce zodpovědný. Tento člen dostane vzápětí upozornění na svůj mobilní telefon, že mu byla přiřazena práce. Po jejím splnění ji člen označí za hotovou a upozornění o jejím splnění dostanete vy – a budete tak vždy v reálném čase vědět, jak jsou na tom členové vašeho stájové týmu s plněním naplánovaných úkolů 🙂

   

  Do plánu práce můžete zapisovat také již provedenou práci, která se v plánu zálohuje, a vy ho tak můžete využívat i jako knihu práce.

   

  Evidence péče o koně

   

  V každém profilu koně je třeba nastavit správce profilu, který dostává upozornění na blížící se úkony v sekci Péče. Po vyplnění potřebných informací v této sekci máte přehled jak o již uplynulých termínech, tak i o těch plánovaných, na které vás navíc samotná aplikace upozorní. Vy už tak nikdy nezapomenete na blížící se termín kování, očkování, odčervení a úpravu zubů vašich koní. V aplikaci si sami volíte jak dlouho dopředu chcete být upozorněni na blížící se úkon. Tuto dobu tak můžete zvolit na základě toho, s jakým předstihem jste zvyklí zařizovat návštěvu veterináře nebo kováře ve vaší stáji.

   

  Do jednotlivých úkonů můžete vložit také poznámku nebo vlastní název, právě pokud chcete uvést například konkrétní druh očkování nebo odčervení.

   

  Společný kalendář událostí 

   

  Všechny důležité akce můžete naplánovat ve společných Událostech. Tato funkce se hodí jak pro plánování závodů, zaznamenání návštěvy kováře nebo třeba narozenin některého z členů vašeho týmu, tak i pro záznam a kontrolu volných dnů jednotlivých členů.

   

  Při zadávání nové události mohou členi zvolit, že se jedná právě o dovolenou. Vy poté dostanete upozornění na váš mobilní telefon a dovolenou můžete následně schválit. Dovolená je v Událostech barevně odlišená tak, aby ji nebylo možné přehlédnout. Pří plánování nových úkolů tak víte, kdy a jaký člen není přítomen ve stáji.

   

  Pro lepší přehlednost se naplánované události zobrazují i v prvním řádku Plánu práce.

   

  Kromě těchto nástrojů máte v aplikaci také k dispozici přehled krmení, kde můžete zaznamenat krmné dávky pro jednotlivé koně. Veškeré informace potřebné ke každodenní přípravě krmení tak máte na jednom místě, kde je také můžete jednoduše editovat.

   

  Moje úkoly

   

  Pokud máte ve stáji větší počet koní a nebo jste členem více stájí, tak jistě oceníte sekci Moje úkoly, kde najdete na jednom místě všechny stájové činnosti, které vám byly přiděleny a nebo jste si je sami naplánovali. A to včetně jednotlivých poznámek, které jsou vloženy ke koním při zadávání úkolu.

   

   

   

   

   
   
  Nyní si pojďme ukázat, jak s aplikací začít

   

  Aplikaci Equi Team Manager si zdarma stáhnete na App Store nebo Google Play.

   

  Po jednoduchém přihlášení do aplikace si zakládáte svůj profil a nastávají dvě varianty:

   

  • Založíte si svoji stáj, do které si přidáte své koně. Následně do aplikace pozvete ostatní členy svého stájového týmu, a to jednoduše tak, že v detailu stáje zadáte jejich telefonní číslo a přiřadíte jim vhodnou týmovou roli. Pokud chcete, aby členi měli práva k používání i editaci celé aplikace, přiřadíte jim roli team leadera nebo zástupce. Pokud má mít přístup ke všem nástrojům, aniž by bylo možné editovat profily koní nebo detail stáje, nastavíte roli člen.

  V detailu stáje definujete typy práce, které budete mít k dispozici při zakládání nových úkolů v Plánu práce.

   

  • Jste přidán do již existující stáje a stanete se členem stájového týmu.

  Každý uživatel aplikace se může stát členem neomezeného počtu založených stájí a zároveň může mít založenou svoji stáj.

   

  Foto: archiv společnosti Equiservis, spol. s r.o.

  360x360 AD
  Back to top